пʼятниця, 15 травня 2026 р.

Вітаємо чемпіонів!!!

 


Ярослав Сирота та Владислав Бондар - учасники гуртка робототехніки. Вони стали дипломантами обласного конкурсу та будуть представляти гуртківців влітку в Києві. Бажаємо вам перемоги!!!

середа, 13 травня 2026 р.

Заняття з елементами тренінгу "Мозаїка внутрішніх ресурсів"

 05 травня в АРТ-студії “RE:mind” учні нашого класу  із учнями 9 та 10 класів працювали в арт-техніці "Вітраж" з метою відновлення внутрішнього ресурсу для нових починань.









пʼятниця, 8 травня 2026 р.